Автовласники остерігаються! Починається 1 травняSeptember 18, 2021

Після публікації в Офіційному журналі нової постанови про маркування шин нове застосування етикеток набуде чинності одночасно з Європейським Союзом з 1 травня 2021 року. У заяві асоціації промисловців та імпортерів шин (LASID) говориться, що на оновлених етикетках шин йде спрощення категорій і вирівнювання.

Генеральний секретар ЛАСІДА Ердал Курт заявив, що маркування застосовується в Туреччині разом з країнами Європейського Союзу з 2012 року і сказав: “основною метою цієї зміни в маркуванні є забезпечення глобальної стійкості; підвищення економічної та екологічної ефективності, підвищення безпеки водіння.”він використовував свої свідчення. Підкресливши, що на оновлених етикетках шин йде спрощення категорій і вирівнювання, Курт повідомив, що у верхній частині нових етикеток будуть вказані облікові дані шин.

Курт зазначив, що ті, хто хоче придбати шини, можуть отримати доступ до інформації про Шини та цифрової копії етикетки шин за допомогою квадратного коду (QR) у верхньому правому куті І сказав: “дуже важливо, щоб власники автомобілів уважно вивчили ці етикетки, щоб зробити правильний і безпечний вибір шин при покупці шин, правильний вибір шин є частиною нашої загальної обізнаності про трафік.”він зробив свою оцінку.

Курт зазначив, що необхідно маркувати автомобільні шини і шини легких комерційних автомобілів, а також шини для автобусів, вантажівок і вантажівок, а також зазначив, що в новому маркуванні були додані такі критерії, як керованість на снігу і керованість на льоду, які необхідно шукати в зимових шинах, до параметрів, спрямованих на надання інформації про економію палива, зчепленні з дорогою на мокрій землі і шумі в зовнішньому Русі.

У заяві говориться, що маркування шин підвищує безпеку водіння і дозволяє кінцевим користувачам робити усвідомлений вибір при покупці шин, а з новим регламентом формат на етикетках змінюється, параметри маркування оновлюються, до етикеток додаються нові параметри, а також клас і типи шин.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ШИНИ БУДЕ ДОСТУПНА ЗА ДОПОМОГОЮ QR-КОДУ

У заяві йдеться, що відповідно до вступило в силу новим положенням будуть викладені зміни і правила пошуку нових етикеток.;

“На нових етикетках у верхній частині етикетки була додана така інформація, як ім’я Постачальника, інформація про розмір, позначений числовий код типу шини, тип шини. Доступ до інформації про шини надається за допомогою квадратного коду (QR-коду), що міститься на етикетці шини. Класи ефективності використання палива і зчеплення з мокрою дорогою були знижені з а (максимум) до Е (мінімум) до 5 грудня, а діапазони рівнів були змінені. Змінився символ зовнішніх КЛАСІВ шуму кочення. У своїй новій формі він розташований у нижньому лівому куті як значення, виміряне в дБ, а рівень звуку (у грудні) класифікується. Додано символ “зимова шина” (гора з трьома вершинами з малюнком сніжинки), що вказує, чи є шина шиною, використовуваною в складних зимових умовах, або символ, який вказує, чи є шина покритою на льоду. На додаток до категорій C1 (Легкові автомобілі) і C2 (легкі комерційні автомобілі), маркування також стала обов’язковою для шин категорії C3 (автобуси, вантажівки, вантажівки).”