Друга рука-оціночна гра! 45 днів після…September 18, 2021

Федерація товариств споживачів (ТЮДЕФ) попередила громадян, які отримають як нульові, так і старі автомобілі, про допущені хитрощі. Віце-президент ТЮДЕФ Сінан Варгі зазначив, що автомобілі, які вийшли з Перте і сильно пошкоджені, можуть бути продані з твердим звітом, і сказав: “Вони можуть надати достовірний звіт про транспортний засіб, зроблений шляхом розрізання двох машин і додавання один до одного. Оскільки записи ТРАМЕРА впали в систему через 45 днів після аварії, за цей час їх ремонтують і продають неушкодженими. Або вони можуть взяти в Інспектор солідну машину того ж кольору, моделі і продати сильно пошкоджену машину у нотаріуса. “БД “в звітах” експер “- це не корекційна фарба, а змінена фарба; в ” ЦБ ” – не дряпає фарба. Громадянин не повинен йти на експертизу без кваліфікаційного посвідчення”, – сказав він.

Як повідомляє Hürriyet, від 400 до 500 тисяч автомобілів на місяць змінюють руки на ринку старих автомобілів, 70 відсотків з них, тобто від 280 тисяч до 350 тисяч, звертаються в оціночні фірми, і продовжує своє визначення та попередження: “багато угод, справи яких йдуть не дуже добре, кажуть: “у цій справі хороші гроші”, і він відкрив автоекспертизу, хоча не зрозумів. Щоб відкрити експертну фірму, достатньо отримати дозвіл від мерії. На ринку налічується 6 тисяч експертних фірм, але тільки від 500 до 2 тисяч з них мають кваліфікаційні сертифікати. Недобросовісні або уклали угоду з продавцем автоекспертизи не говорять людині, що купує старі автомобілі, про несправність автомобіля. Він приховує, що у нього лопнула подушка безпеки. Схоже, що ремінь безпеки був відремонтований шляхом скидання опору. Коли водій потрапив в аварію, відсутність подушок безпеки і ременів безпеки може привести до смерті, йде дощ

Як зазначив ТЮДЕФ, в останні місяці вони отримали численні скарги від оціночних компаній, зазначивши , що ” згідно з регламентом, для транспортних засобів у віці до 8 років або до 160 тисяч кілометрів обов’язковий звіт про оцінку. Якщо автоекспертизи не відображають у своїх звітах пошкодження і дефекти автомобіля, вони разом з продавцем несуть взаємну відповідальність. Але той факт, що судові процеси тривають не менше двох років, робить жертвами споживачів, які купують вживані автомобілі. Крім того, якщо у автоекспертизи немає кваліфікаційного посвідчення при нотаріальному продажу, цей документ, на жаль, не застосовується в майбутніх справах”, – сказав він.

ПОТРІБНО ПЕРЕВІРИТИ

“Необхідно обов’язково отримати номери двигуна і шасі автомобіля, що купується, перевірити, чи збігаються ці номери при передачі нотаріуса”, – сказав він. “тому що видно, що ми веземо солідний автомобіль на експертизу і продаємо автомобілі одного і того ж кольору. Знову ж таки, вони погоджуються на низьку вартість покупки автомобіля, щоб платити менше податків. Якщо в майбутньому буде порушено справу, покупцеві буде повернута низька ціна, зазначена нотаріусом. Таким чином, навіть якщо ті, хто продає пошкоджені автомобілі, повернуть машину, вони не платять покупцеві деконструйовану різницю. Важливим моментом є те, що кому належить ліцензія на транспортний засіб, повинен бути внесений банківський переказ на цю особу. Кажуть, відправ від його імені мого родича, мого брата. Але в майбутньому це перетвориться на”мені не платили”. Щоб згодом не стати жертвою, громадянин повинен обов’язково звернутися в сертифіковані автоекспертизу фірми.”

 

КОНТРОЛЬ ПОВИНЕН ЗБІЛЬШИТИСЯ

Віце-президент Tüdef Варгі сказав, що Міністерство торгівлі має посилити контроль за компаніями з оцінки автомобілів з точки зору скарг споживачів і нагляду за ринком, а Міністерство промисловості-з урахуванням заходів і кваліфікаційних документів. Він підкреслив, що ті, у кого нульовий транспортний засіб пошкоджено, мають право на повернення коштів, навіть якщо у дилера є нульові транспортні засоби, також попереджають їх про від’їзд в сертифіковані експертні фірми. Він сказав: “коли машина опускається з вантажівки, вона може впасти, її кузов можна подряпати, вона може врізатися один в одного в вантажівці. В такому випадку обтічник можна пофарбувати, замінити деякі деталі і знову продати споживачеві за нуль. Навіть якщо слідчі з заводу виявлять збиток, якщо дилер не погодиться, йому доведеться подати позов до споживчого суду”, – сказав він.

ЩО НЕОБХІДНО ВРАХОВУВАТИ?

Він попередив, що дві пошкоджені машини однієї і тієї ж моделі, одна ззаду, одна спереду, можуть бути відрізані і продані за непошкодженим звітом, ЦБ не виправляє фарбу, а змінює фарбу; ЦБ не дряпає фарбу, а виходить фарбою, і попередив: “для забезпечення безпеки життя необхідно перевірити, що подушки безпеки неушкоджені, ремені безпеки в робочому стані. Заміна переднього бампера, переднього капота і фар свідчить про пошкодження автомобіля. Необхідно перевірити мозок автомобіля та інші підрозділи, перевірити, чи був він розіграний з пробігом і запросити записи про експертизу. Потрібно перевірити стан аварії автомобіля, заміну деталей, наявність зварних швів на шасі і стійках. Потрібно перевірити, чи були деталі автомобіля з’єднані зварюванням. Потрібно перевірити на наявність зварних швів і тріщин на колесах. На пошкоджених автомобілях моделі 2020 року встановлені деталі з маркуванням виробництва 2015-2016 років. У зловмисних звітах автоекспертизи часто використовується фраза”БД”. Це насправді мінлива фарба. Але якщо покупець назвав це виправною фарбою, то збиток буде завдано незначно. Звіти, написані як “ОЦ”, також називаються фарбою для подряпин, але потім стає ясно, що це фарба для подряпин і шматок.”