Критичне попередження для тих, хто отримає нульовий автомобіль: він може бути пошкоджений, обов’язково замовте його!September 18, 2021

Президент Асоціації споживачів Махмут Шахін сказав, що громадяни повинні отримувати свої рахунки після проведення експертизи і сказав: “Зазвичай наші рекомендації для споживачів полягали в тому, що ви спілкуєтеся з тим, хто виставив рахунок. Тут теж немає товарів, немає послуг. Експерти-це компанії, уповноважені з цього питання. Тому він повинен виставити нам рахунок за оцінку, яку він нам зробив. Ми вживаємо заходів, довіряючи йому. Відповідно до звіту, який він дав, ми платимо і забираємо нашу власність. Звіт, який тут дає експерт, насправді не пов’язує споживача, а пов’язує себе.”,- сказав він.

ЯКЩО МОВА ЙДЕ ПРО БІЛЬШ НІЖ 11 ТИСЯЧАХ 300 РУБЛІВ, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО СУДУ

Якщо громадянин отримав оціночний звіт, а потім зрозумів, що цей звіт неповний або помилковий, він повинен вжити негайних заходів, зазначивши, що Шахін сказав:” якщо він відразу ж підрахував, якої шкоди йому завдано щодо оцінювача, він звернеться до арбітражного суду, якщо на 2021 рік він перевищить 11 тисяч 300 рублів, він звернеться до суду споживачів”.

ОБОВ’ЯЗКОВО ПЕРЕВІРЯЙТЕ НАВІТЬ ПРИ НУЛЬОВОМУ ТРАНСПОРТНОМУ ЗАСОБІ

Шахін сказав, що в нульових автомобілях також є помилки, і сказав: “тут дуже важлива відповідь на питання “коли ми повинні провести експертизу”. Оцінки зазвичай розглядаються для старих автомобілів. Ми, як Асоціація споживачів, наполегливо говоримо, що навіть якщо ви купуєте нульові автомобілі, обов’язково проводите експертизу. Робити старі автомобілі чи ні. Він вам у гарному настрої. Тому що навіть на нульових машинах так багато судових рішень, що через деякий час після отримання нульових машин ви або на службі, або при продажу автомобіля розумієте, що ця машина була перекинута і пофарбована. Навіть на нульових машинах є помилки, викликані перекиданням вантажівок. Пошкодження усуваються в сервісах і продаються у вигляді нульових автомобілів. Громадянин фактично платить більш високу ціну за автомобіль, який може купити за меншу вартість. Тому що думає, що нуль. Тут також проявляється важливість оцінки

Нехай громадянин обов’язково отримає оціночний звіт. Ви купуєте машину за 100 тисяч рублів, не варто проводити експертизу за 200-300 рублів. Тому що це буде ваша страховка. Ця страховка повернеться до вас пізніше, ви будете шукати своє право. Тому що експерти більше не є компаніями в стилі нетрів, як раніше, але знаходяться під контролем провінційних управлінь торгівлі. Там всі санкції можуть накласти провінційні адміністрації. Ми теж можемо отримати своє право. Тому що ми можемо або не можемо бути тими, кого купили. Ця людина вміє потонути, втекти і мати на собі майно. Але експерти є компаніями і знаходяться під контролем провінційного управління торгівлі. Ми завжди можемо отримати право на експертизу. Коли ми обов’язково купимо для нього машину, ми повинні отримати експертний звіт”, – сказав він.