Опис національної машини від міністра Варанка! Ми почали проект зі спалахомSeptember 18, 2021

Міністр промисловості і технологій Мустафа Варанк заявив, що для того, щоб автомобільний сектор зміг зберегти експорт на суму понад 30 мільярдів доларів, необхідно адаптувати себе до трансформації галузі. “з автомобільним проектом Туреччини ми розпочали проект, який насправді є спалахом у цій трансформуючій галузі.”він дав свідчення.

Згідно із заявою Міністерства, Варанк відвідав компанію з виробництва кованої сталі “Хук”, розташовану в організованій промисловій зоні (TOSB), що спеціалізується на поставках автомобілів в Коджаелі. Під час візиту міністра Варанка супроводжували мер столичного муніципалітету Коджаелі Тахір Бююкякін, голова ради директорів TOSB Мехмет Дудароглу і голова ради директорів асоціації промисловців із закупівель транспортних засобів (TAYSAD) Альберт напівпрозора, а заступник генерального директора компанії Танер ножиці розповів про виконану ними роботу і плани на майбутнє.
c

Побувавши на виробничих майданчиках і поспілкувавшись з робітниками, Варанк намалював свердлильний лещат, розташований тут. Варанк, який також вивчив область, де знаходяться предмети, зібрані для музею ручних інструментів, в ході якого ведуться монтажні роботи, зазначив, що музей внесе свій внесок в історію виробництва і культури Туреччини.

“САМОАДАПТАЦІЯ”

Варанк пізніше заявив, що Tosb є дуже кваліфікованою організованою промисловою зоною з заводами, що обслуговують автомобільну промисловість, і сказав, що це добре зарекомендувала себе сімейна фірма Hook Cut Steelik, яка почала виробництво за допомогою ручних інструментів і виробила перший промисловий різак в Туреччині.Варанк заявив, що компанія виробляє дуже якісні ручні інструменти, а також виробляє високотехнологічні вироби з гарячої та холодної кованої сталі для автомобільної промисловості. “у нас прямий експорт близько 40 мільйонів доларів, крім того, з частинами, що поставляються на автомобілі, вироблені в Туреччині, ми фактично є компанією, яка відправляє більшу частину свого виробництва за кордон і забезпечує додану вартість.”він зробив свою оцінку.

Варанк зазначив, що автомобільна промисловість знаходиться у великій трансформації і зазначив::

“Особливо з появою електромобілів, дмуть великі вітри змін і трансформації як в дочірній промисловості, так і в основній галузі. Звичайно, Туреччина повинна адаптуватися до цієї трансформуючої автомобільної промисловості, щоб зберегти конкурентоспроможність на зовнішньому ринку і зберегти експорт на суму понад 30 мільярдів доларів. Ось ми і почали проект з турецьким автомобільним проектом, який насправді є спалахом в цій трансформуючої галузі. Тут наші компанії, такі як гак, в процесі цієї зміни і трансформації продовжують своє виробництво як з продуктами, які вони виробляли з незапам’ятних часів, так і трансформують своє виробництво відповідно до потреб нової ери.”

МИ В КОНТАКТІ З ТОГГОМ”

Заступник генерального директора з кованої сталі з гаком ножиці також зазначив, що з поверненням автомобілів у світі на електрику вони концентрують дослідження і розробки на електродвигунах. “наша робота з виготовлення частини ротора в електродвигунах, які замінять кривошип, називається декором електродвигуна, триває. У нас є бажання брати участь тут в гонках так само, як ми зберігаємо конкурентоспроможність в класичних двигунах. У світі це можуть виробляти кілька фірм. Наш Суперник-Німеччина. Ми теж контактуємо з ТОГГОМ.”він використовував свої свідчення