Остерігайтеся тих, хто хоче купити старі автомобілі! Чи будуть ціни рости влітку?September 18, 2021

Голова Федерації дилерів автомобілів (МАСФЕД) Айдин Еркоч, оцінивши секонд-хенд-автовиробник, зазначив, що на сектор негативно впливають економічні коливання в процесі пандемії, а обмеження на кінець квітня порушують торгівлю.

Травень червня почнеться поступова нормалізація, і з приходом літа ринок почне рухатися, – сказав Еркоч. – ми вважаємо, що пожвавлення почнеться з червня і продовжиться цілий рік”.

ЗАПИТИ ВІДКЛАДЕНІ
Еркоч сказав, що щороку напередодні свята на ринку спостерігається пожвавлення, але в цьому році через обмеження він відкладає вимоги громадян.

Неділя березня ринок старих автомобілів скоротився вже 6-й місяць поспіль, – сказав еркоч. – ринок старих автомобілів вже 6-й місяць поспіль знаходиться в занепаді. Ринок вживаних товарів, який за перші чотири місяці 2020 року склав 1 мільйон 973 тисячі 977 одиниць, за перші чотири місяці 2021 року закрився неділею в 1 мільйон 469 тисяч 785 одиниць. Таким чином, неділя скоротилася на 25 відсотків”, – сказав він.

Неділя березня ринок скоротився, а в квітні він увійшов в тренд зростання з базовим впливом, сказав еркоч. Неділя квітня 2020 року, згідно з даними EBS Consulting, склало 231 тисячу 977 одиниць, що на 74,74 відсотка більше, ніж у тому ж місяці 2021 року, і склало 405 тисяч 351 штуку.

“Однак через обмеження і невизначеність комендантської години, що почалися в кінці квітня, громадянам довелося відкласти свої потреби і вимоги.

РИНОК БУДЕ РУХАТИСЯ
Зараз ми вважаємо, що з поступовим припиненням обмежень і приходом літа ринок буде рухатися”, – сказав він.

Він підкреслив, що криза чіпів у виробництві автомобілів у всьому світі призведе до нульового виробництва і постачання автомобілів в короткостроковій і середньостроковій перспективі. “ми прогнозуємо, що в цьому випадку попит на старі автомобілі буде рости.

Враховуючи ці дані, можна сказати, що з червня ринок буде рухатися, і ця мобільність також триватиме цілий рік”, – сказав він.