Погода прогрілася, почалася мобільність у продажу старих автомобілівSeptember 18, 2021

Через епідемію коронавірусу багато виробників автомобілів по всьому світу деконструювали виробництво. Це також вплинуло на ринок старих автомобілів з нулем і зростанням попиту на вживані автомобілі. Деякий час тому, коли на ринок вийшли нульові автомобілі, імпульс змінився, і ціни впали на вживаному ринку. Але в наші дні, коли погода йде в процесі потепління, через проблеми з поставками мікрочіпів, що вражають автомобільний сектор в світі, нульове виробництво автомобілів скорочується, стимулюючи ринок уживаних товарів.

Власник фірми, государ Курчурі (38), сказав: “у нас був швидкий період в машині. Ринок сильно пожвавився. Криза чіпів на нульових автомобілях у світі значно збільшить другу руку. Зараз точний час. Цього місяця і в травні надбавка триватиме. Закриття шкіл також буде ефективним. Дуже вдалий час до зростання цін. До літа ми очікуємо збільшення на 12-20 відсотків. Тому що світові бренди оголосили, що не зможуть випускати автомобілі після кризи з чіпами. Ми очікуємо серйозного підйому автомобіля”, – сказав він.

Бізнесмен, власник фірми, що займається продажем товарів для приданого, одружений і має 1 дитину, батько Емрулли Демір (35), сказав: “відомо, що настає літо. Моїй дитині 3 роки. Йому важко кудись їхати. Машина необхідна. Минулого літа ми зіткнулися з високими цінами. Ціни відповідні. Коли пані сказала “Давай”, я вирішив приїхати, поки ціни на машини не виросли. Я дивлюся на машини від 150 до 200 тисяч лір”, – сказав декан.

Гекхан Едіз (40), одружений і батько трьох дітей, що займається продажем поліграфічних матеріалів ,приїхав купувати машини, сказав: “Напиши перед нами. Ціни на автомобілі ростуть влітку. Я теж хотів скористатися цією можливістю”, – сказав він.

Травень червня і травень будуть рости, коли погода прогріється, – сказав торговець, який продає старі автомобілі (23), зазначивши, що ціни впали через зимовий сезон. Є також проблема з чіпом в нульовому автомобілі. Оскільки виробництво не може бути вироблено, це відіб’ється на другій руці, ціни будуть рости. До літнього періоду ціни зростуть на 10 -15 тисяч фунтів. Зараз саме час для тих, хто хоче купити машину”, – сказав він.