Продаж автомобілів відбудеться 1 місяць за 2 тижSeptember 18, 2021

Лютому березня квітня неділю автомобільний ринок швидко почав роботу в 2021 році, після рекордних продажів в лютому і березні прискорився в квітні. Через збільшення числа випадків “ковід-19” відбулося розширення обмежень на вихідні і зниження руху автосалонів у зв’язку з Рамаданом. Крім того, до зростання валютних курсів були додані високі відсотки за кредитами, що негативно відбилося на продажах автомобілів.

Незважаючи на ці недоліки, автомобільний сектор очікує продажу в 70-75 тис.штук до кінця квітня. Березень квітень 2020 року буде рекордно збільшений в порівнянні з квітнем, хоча показники за березень не зафіксовані. Якщо прогнози будуть виконані, автомобільний ринок зросте на 164-183 відсотки. У квітні 2020 року, коли ми почали відчувати наслідки пандемії, на заводах припинилося виробництво і виникли проблеми з поставками, було продано 26 тисяч 457 одиниць техніки. Найбільша кількість продажів за останні 10 років склала в квітні 2015 року 91 тисячу 602 одиниць. Найкращий квітневий виступ після 2015 року був у квітні 2016 року з 84 тисячами 887 одиниць, у 2011 році з 77 тисячами 695 одиниць, у 2017 році з 75 тисячами 998 одиниць, у 2013 році з 73 тисячами 575 одиниць. Середній показник квітня за 10 років склав 67 тисяч 704 штуки
РУХ В КІНЦІ ТРАВНЯ
А Травень увійде в історію як цікавий місяць. Рішення про повне закриття на 17 днів через пандемію буде прийнято в травні. Автомобільний сектор планує компенсувати втрати в неробочі дні За останні два тижні. За оцінками, за останні два тижні травня буде продано близько 60 тисяч машин. Фірми, які очікують інтенсивних темпів в кінці травня, вже почали підготовку. Директор з продажу та маркетингу автомобілів Honda Turkey Сердар Акман сказав, що вони намагатимуться вписати чотиритижневий Травень на два тижні. Декан буде дуже напруженим для автомобільного сектора, сказав Акман. “звичайно, в той же час швидка адаптація сектора до цифрових заходів поряд з пандемією свідчить про те, що протягом 17-денного закриття роботи можуть бути відносно продовжені. Цифрові зв’язки у відносинах між клієнтом і дилером приведуть до продажів в обмежених кількостях. Звичайно, ці продажі не вийдуть за рамки контрактного зв’язку. Тому що обробка номерних знаків неможлива. З появою газу в секторі за останні два тижні продажі можуть збільшитися до 60 тисяч.”

ПРОДОВЖУЙТЕ ПРОДАЖ ПРИ ПОВНОМУ ЗАКРИТТІ
Audi, що є сервісним сервісом Туреччини і стала ще більш кращою з Жовтневою епідемією “Ковід-19”, що торкнулася весь світ, буде обслуговувати додаткових торгових представників протягом повного закриття. До Декрету про повне закриття клієнти, які проводять переговори у виставкових залах Audi і очікують проведення торгів або призначені на зустріч між датами закриття, також будуть доступні через AUDIRECT. Таким чином, процес покупки продовжиться без збоїв.

ПОПЕРЕДНЄ БРОНЮВАННЯ З ФІКСОВАНОЮ ЦІНОЮ
Yanan Trend Automotive запустила додаток “попереднє бронювання з фіксованою ціною” для марок автомобілів і мотоциклів, які вона представляє в період повного закриття. Як повідомляє “Сабах”, в рамках цього додатка клієнти платять 5 тисяч рублів за автомобілі марки Suzuki і 2 тисячі рублів за мотоцикли Vespa, Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi і KYMCO, а після повного закриття вони зможуть доставити автомобіль без зміни ціни.