Світ мобільності тогга прострався до ЄвропиSeptember 18, 2021

Згідно з заявою тогга, ТОГГ, який створив власну екосистему мобільності з девізом “більше, ніж автомобіль”, зміцнює своє місце в глобальній конкуренції своєю діяльністю в Європі. TOGG подав заявку на створення компанії під назвою Togg Europe GmbH, що належить їй в одному з 12 інноваційних центрів Німеччини:Hub в Штутгарті. Це буде перші двері togg в Європу, одним з основних напрямків діяльності TOGG Europe GmbH стануть дослідження користувачів.

Штаб-квартира Togg в Штутгарті стане однією з областей застосування концепції мобільності use-case, яка являє собою орієнтовану на користувача, інтелектуальну, чуйну, пов’язану, автономну, загальну і електричну мобільність, зареєстровану в світі в якості товарного знака. У центрі, де з’являться нові тенденції і будуть розроблені рішення для мобільності, що відповідають потребам і очікуванням користувачів, також будуть вжиті заходи з розвитку партнерських відносин і нових бізнес-моделей в цій галузі. ТОГГ Європа також стане важливою базою для вивчення Інтернету речей, великих даних, цифрової робочої сили та штучного інтелекту.

Регіон Штутгарт, обраний тоггом для компанії, з його інноваційним духом є найважливішим діловим і економічним центром Німеччини.
Також в Штутгарті, одному з 12 інноваційних центрів Німеччини: хаб забезпечує можливість включення в цифрову екосистему Штутгарта, яка створює інтелектуальні продукти, мобільність та інноваційні рішення, пов’язані з промисловістю 4.0.

В інноваційному центрі в Штутгарті, присвяченому темі “галузі майбутнього”, працює понад 40 міжнародних, національних і регіональних компаній і стартапів. В екосистему хаба, яка є дахом 12 інноваційних центрів в Німеччині, з 2017 року були включені понад 2 500 стартапів, більше 2 тисяч малих і середніх підприємств, більше 100 науково-дослідних інститутів і більше 350 міжнародних компаній.

TOGG, який постійно продовжує свою роботу з метою стати брендом Туреччини, що виробляє інтелектуальні технології в глобальній конкуренції, до 2022 року почне виробництво, стане першим в Європі виробником некласичних електричних позашляховиків. До 2030 року компанія togg випустить на загальній платформі 5 різних моделей, електричних і підключених.